Рубрика "Тема місяця"

15 квітня 2016 року, відбулася колегія Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації на базі Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 Чернівецької міської ради.

/Files/images/rzne/150401.jpg

Господар закладу, директор школи Гайсенюк Валерій Якович, будучи співдоповідачем у питанні про затвердження Стратегії виховання особистості в системі освіти Чернівецької області на 2016-2021 роки, провів екскурсію навчальним закладом і наочно продемонстрував реалізацію національно-патріотичного виховання на базі навчальної та матеріально-технічної бази (належне мультимедійне забезпечення, за допомогою якого впродовж дня транслюються пізнавальні відео-ролики; кімната-музей, у якій зібрано спільними зусиллями вчителів, батьків, школярів та інших благодійників рідкісні експонати – предмети щоденного вжитку буковинців ХІХ-ХХ ст.; вислови відомих людей написані на стінах навчального закладу; зимовий сад, за яким доглядають школярі та багато інших цікавинок. Родзинкою екскурсії був шкільний гімн у виконанні учениці).

/Files/images/rzne/150402.jpg
/Files/images/rzne/150403.jpg/Files/images/rzne/150404.jpg/Files/images/rzne/150405.jpg/Files/images/rzne/150406.jpg/Files/images/rzne/150407.jpg/Files/images/rzne/150408.jpg

З цього дня в школі запрацювала
телерубрика "Тема місяця"