Нехай не обміліють душі на добро

Для учнів Чернівецької ЗОШ №16 стало доброю традицією відвідувати спеціалізований інтернат №4 з благодійною акцією у переддень Святого Миколая. Напередодні, у Щедрий вівторок, провели ярмарок. На частину виручених коштів придбали для учнів інтернату (1-3 класів) найнеобхідніші речі. Батьки школярів 10, 2-А та 4-х класів підготували пакунки з різноманітними солодощами та фруктами.

/Files/images/svyata/IMG_4627.JPG/Files/images/svyata/IMG_4635.JPG

Юні актори влаштували вихованцям інтернату справжнє свято. Всі присутні з задоволенням слухали вірші, пісні, водили хороводи та активно брали участь у конкурсах.

Якщо ми змогли зігріти хоча б декілька сердець, то світ став добрішим. У це свято вірять учні, вчителі, батьки нашої школи!

/Files/images/svyata/IMG_4682.JPG