З добром у серці.

Вже стало доброю традицією для учнів ЗОШ №16 напередодні Дня Святого Миколая відвідувати вихованців міської школи-інтернату №4. Цей рік не був виключенням. В оселю діток з подарунками завітав угодник Господній, а Боже благословення та розповідь про Святого діти почули від настоятеля православної церкви Київського патріархату "Віри, Надії, Любові та матері іхньої Софії", що на Калічанці, отця Любомира. помічники миколая підготували для вихованців інтернату свято з цікавою програмою та солодощами.

/Files/images/vihovna_robota/akts_konkursi/100_7196.JPG/Files/images/vihovna_robota/akts_konkursi/100_7201.JPG/Files/images/vihovna_robota/akts_konkursi/100_7202.JPG

Світилися вогниками радості і добраоченята дітей, цієї армії, яка (за висловлювання І.І. Коропецького, директора інтернату) потрапила у складні обставини життя. Бажаємо, аби Святий Миколай, окрім подарунків, приніс усім мир, здоров'я та добро.

/Files/images/vihovna_robota/akts_konkursi/100_7205.JPG/Files/images/vihovna_robota/akts_konkursi/100_7211.JPG/Files/images/vihovna_robota/akts_konkursi/100_7213.JPG