Учитель року - 2016

13 лютого в обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» відбулось урочистосте закриття II туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016». Привітати учасників та переможців конкурсу прийшли голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук, заступник голови обласної ради Віталій Мельничук, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Оксана Палійчук, голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки Володимир Дудчак, директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Григорій Білянін, провідні педагоги області.

Переможцями конкурсу визначено:

• учителя англійської мови Чернівецької гімназії №5 Олесю Яківчек;
  • вчителя історії Чернівецької загальноосвітньої школи I– III ступенів №16 Любов Ворожбит;
  • вчителя математики Селищанського навчально-виховного комплексу Сокирянського району Олега Бурдейного;
  • вчителя предмета «захист Вітчизни» Чернівецької спеціалізованої школи I – III ступенів фізико-математичного профілю №6 Андрія Бабюка.

/Files/images/metodichna_robota/130201.jpg

Вчителя історії нашої школи Ворожбит Любов Іванівну з перемогою вітали: управління освіти Чернівецької міської ради, міська профспілка працівників освіти, адміністрація школи, батьківська громада та педагогічний колектив

/Files/images/metodichna_robota/20160213_124508.jpg