Чорна сповідь моєї Вкраїни

Присвячено пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932 – 1933 рр.

Страшні тридцяті роки ХХ століття... Скільки горя та страждань принесли вони нашому народу! Люди змушені були пройти через знущання з боку влади, зраду близьких, злиденність та постійний страх. Занадто багато випробувань випало на їхню долю...

/Files/images/bbloteka/031201.jpg

Саме такими словами у шкільній бібліотеці розпочався захід присвячений пам’яті жерв Голодомору.

/Files/images/bbloteka/031202.jpg

Вихованці нашого закладу мали можливість проаналізувати головні причини найжахливішої трагедії, трагедії, яку пережив український народ в 1932 – 1933 рр. Учні розповідали страшні факти з боку радянської влади, віддали шану пам’яті жертв голодомору хвилиною мовчання, засвітили свічки, а також бібліотекар школи Кваснецька І.І. нагадала підростаючому поколінню, що вони наше майбутнє і мають знати своє минуле, тому саме 28 жовтня у 16.00 кожний українець, хай не забуде запалити Свічу пам’яті. По закінченню учні 6, 7,8 класів переглянули відео ролик «День пам’яті жерв Голодомору» під супроводом пісні О.Білозір «Свіча».

/Files/images/bbloteka/031203.jpg