Наказ №541 Про організацію та проведення допризовної підготовки
План військово-патріотичного виховання 2018

Про підсумки міського етапу традиційної щорічної Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

Для керівників закладів загальної середньої освіти!
Наказ від 26.12.2017 р. №542

Наказ про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад Додаток 1, Додаток 2, Додаток 3, Додаток 4

Про проведення експертизи рівня адміністративного контролю за відвідуванням учнями навчальних занять, профілактики безпідставних пропусків у І семестрі 2017/2018 н.р.

Про внесення змін до соціальних паспортів ЗНЗ міста

Про участь у І (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу: екскурсія для друзів»
Про підсумки проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2018»
Про проведення І-ІІ етапів ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості