Круглий стіл Асоціації «Юні чернівчани»

Організатор:
Асоціація «Юні чернівчани»
Дата початку:
Дата завершення:
Час початку:
Час завершення:
Місце проведення заходу:
Міський палац дітей та юнацтва
Опис:
6 листопада 2014 відбувся круглий стіл Асоціації «Юні чернівчани» - «Ми громадяни - патріоти землі, що Україною зоветься». На заході були присутні заступники директорів з виховної роботи та президенти всіх загальноосвітніх навчальних закладів міста Чернівців. У круглому столі взяли участь: головний спеціаліст управління освіти Чернівецької міської ради, засновник Асоціації «Юні чернівчани» – Ірина Леонідівна Застанкевич, сім’я активістів, учасників Майдану, волонтерів – Василь Любомирович та Алла Іванівна Мустеца, заступники директорів з виховної роботи: гімназії №5 – Галина Йосипівна Абрам’юк, ЗНЗ №12 – Наталя Василівна Руснак, ЗНЗ №28 – Валентина Григорівна Старовойт. Лідери учнівського самоврядування під час зустрічі мали можливість колективно співпрацювати, вони придумали й написали лозунги патріотів, створили оберіг, тобто на Державному прапорі написали побажання для солдат у зоні АТО, серцями-стікерами на карті України вистелили своїй Батьківщині широкий шлях до щасливого та мирного майбутнього. Завершився круглий стіл Асоціації «Юні чернівчани» піснею вокального ансамблю ЗНЗ №5 – «Ми за мир».