Час і революція пройшли недаремно

/Files/images/ukrana/dsc_3844.jpg
Організатор:
Буковинська громада
Дата початку:
21.11
Дата завершення:
21.11
Час початку:
17:00
Час завершення:
19:00
Місце проведення заходу:
Центральна площа Чернівців
Опис:

Сьогодні, 21 листопада, на центральній площі Чернівців, біля пам’ятника Тарасу Шевченку, з нагоди Дня гідності та свободи відбулось Народне Віче, участь у якому взяли перший заступник голови обласної державної адміністрації Іван Рибак, заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Роман Марчук, заступник керівника апарату облдержадміністрації Олександр Шкурідін, активісти Чернівецького Євромайдану, волонтери, представники громадських та політичних організацій краю, священнослужителі різних церковних конфесій, пересічні буковинці.

Розпочалося Віче спільним молебнем за українцями, загиблими на Майдані та у зоні проведення антитерористичної операції. Опісля буковинська громада вшанувала усіх невинно убієнних хвилиною мовчання.

Іван Рибак звернувся до громади краю зі словами подяки за участь у Майдані та за надання допомоги Збройним силам України.

«Сьогодні волонтери, українське суспільство і громада об’єднались для того, щоб заповнити прогалини, які виникли за 23 роки керівництва попередньої влади. Мушу сказати одне: час і революція пройшли недаремно – змінилась наша свідомість, виникло бачення нової України», – зазначив посадовець.

/Files/images/ukrana/dsc_3856.jpg
/Files/images/ukrana/dsc_3875.jpg