Зустріч з письменником,драматургом,критиком,директором обласного меморіального музею В.Івасюка,головним редактором Буковинського журналу Мирославом Ярославовичем Лазаруком.

/Files/images/DSCF5454.JPG
Організатор:
бібліотекар школи - Кваснецька І.І., учитель української мови та літератури - Сандуляк В.С.
Дата початку:
Дата завершення:
Час початку:
Час завершення:
Місце проведення заходу:
Кабінет літератури рідного краю
Опис:

У рамках тижня українознавства в ЗОШ №16 відбулася зустріч з письменником,драматургом,критиком,директором обласного меморіального музею В.Івасюка,головним редактором Буковинського журналу

Мирославом Ярославовичем Лазаруком.

Всю свою діяльність поет присвятив рідній Буковині та буковинцям.

На зустрічі шестикласники ще раз поринули у світ поетичного слова знаного на Буковині письменника,а також здійснили віртуальну подорож кімнатами музею В.Івасюка.

З великим захопленням діти слухали поезії поета,та цікаві розповіді з життя письменника,які ввійшли до багатьох його збірок.

На кінець зустрічі Мирослав Ярославович звернувся до учнів з такою постановою: « Учіться,навчайтесь,а також і читайте,читайте книги цікаві і душевні,адже найвірнішим другом і супутником життя стає для вас книга».

/Files/images/DSCF5452.JPG